Kontakti zaposlenih v podjetju Habit d.o.o. Za vse informacije vam je na voljo brezplačna št.: 080 62 20

Izberite zgoraj navedeno poslovno enoto za prikaz ustreznih kontakov.

RECEPCIJA
Tadeja Atelšek 03 777 0 350 velenje@habit.si Poslovni asistent
info@habit.si
UPRAVNIŠKE STORITVE
Damjan Berložnik damjan.berloznik@habit.si Skrbnik stavb
Rok Kolenc rok.kolenc@habit.si Skrbnik stavb
Jernej Lekš jernej.leks@habit.si Skrbnik stavb
Ewa Cymer ewa.cymer@habit.si Skrbnik stavb
Martin Pusovnik martin.pusovnik@habit.si Samostojni skrbnik stavb
Jožica Borovnik jozica.borovnik@habit.si

Samostojni skrbnik stavb

Mateja Jelen mateja.jelen@habit.si Skrbnik stavb
Franjo Cesarec franjo.cesarec@habit.si Skrbnik stavb
VODJA UPRAVNIŠKIH STORITEV
Borut Zager borut.zager@habit.si Vodja upravniških storitev
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Bojana Brilej 03 777 0 368 bojana.brilej@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Bojana Oven 03 777 0 363 bojana.oven@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Maja Miklavžina 03 777 0 361 maja.miklavzina@habit.si Finančni referent
Petra Mermal 03 777 0 358 petra.mermal@habit.si Finančni referent
Valerija Jeseničnik 03 777 0 385 valerija.jesenicnik@habit.si Finančni referent
IZTERJAVA
Špela Lekš spela.leks@habit.si Strokovni sodelavec za izterjavo
NEPREMIČNINSKE STORITVE
Dejan Goršek 041 665 223 dejan.gorsek@habit.si Nepremičninski posrednik
DIREKTOR PE
Urška Kurnik ursa.kurnik@habit.si Direktor PE
RECEPCIJA
Špela Pinter 03 777 0 800 celje@habit.si Poslovni asistent
UPRAVNIŠKE STORITVE
Jernej Rak jernej.rak@habit.si Skrbnik stavb
Lovro Žveglič lovro.zveglic@habit.si Skrbnik stavb
Žiga Ramšak ziga.ramsak@habit.si Skrbnik stavb
Urban Koštomaj urban.kostomaj@habit.si Skrbnik stavb
Aleksander Novak aleksander.novak@habit.si Skrbnik stavb
Simona Bač simona.bac@habit.si Skrbnik stavb
Matevž Cene matevz.cene@habit.si Strokovni sodelavec za nepremičninske storitve
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Katja Antonič 03 777 0 817 katja.antonic@habit.si Finančni referent
Andreja Ževart 03 777 0 816 andreja.zevart@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Tanja Oven 03 777 0 818 tanja.oven@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
KADROVSKA/PRAVNA SLUŽBA
Klara Anžel klara.anzel@habit.si Strokovni sodelavec za pravo in kadre
DIREKTOR PE
Gregor Kolenc gregor.kolenc@habit.si Direktor PE
RECEPCIJA
Tadeja Kranjc 05 777 0 350 koper@habit.si Poslovni asistent
UPRAVNIŠKE STORITVE
Jerneja Zadel jerneja.zadel@habit.si Skrbnik stavb
Sandi Koprivec sandi.koprivec@habit.si Skrbnik stavb
Liljana Volaš lili.volas@habit.si

Samostojni skrbnik stavb

Irena Vrbančič irena.vrbancic@habit.si Skrbnik stavb
Peter Kolbe peter.kolbe@habit.si Skrbnik stavb
Alma Sekić alma.sekic@habit.si Skrbnik stavb
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Nataša Jerman 05 777 0 357 natasa.jerman@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Vanja Viler 05 777 0 358 vanja.viler@habit.si Finančni referent
Irena Lazar 05 777 0 359 irena.lazar@habit.si Finančni referent
PRAVNA SLUŽBA
Darja Šale darja.sale@habit.si Strokovni sodelavec za pravne zadeve
NEPREMIČNINSKE STORITVE
Dejan Goršek 041 620 315 dejan.gorsek@habit.si Nepremičninski posrednik
DIREKTOR PE
Jasna Cupin jasna.cupin@habit.si Direktor PE
RECEPCIJA
Eva Ule 01 589 00 00 ljubljana@habit.si Poslovni asistent
UPRAVNIŠKE STORITVE
Amir Ajkunić amir.ajkunic@habit.si Skrbnik stavb
Andrej Čampa andrej.campa@habit.si Skrbnik stavb
Marjan Gorenc marjan.gorenc@habit.si Skrbnik stavb
Simona Kokot simona.kokot@habit.si Skrbnik stavb
Erika Kumanović erika.kumanovic@habit.si Skrbnik stavb
Robert Kvas robert.kvas@habit.si Skrbnik stavb
Žiga Škof ziga.skof@habit.si Skrbnik stavb
Jasminka Škrbin jasminka.skrbin@habit.si Skrbnik stavb
Tadeja Šlosar tadeja.slosar@habit.si Skrbnik stavb
Igor Terzer igor.terzer@habit.si Skrbnik stavb
VODJA UPRAVNIŠKIH STORITEV
Boris Špicar boris.spicar@habit.si Vodja upravniških storitev
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Davor Angeli 01 589 00 13 davor.angeli@habit.si Knjigovodja
Martina Ferlič 01 589 00 33 martina.ferlic@habit.si Knjigovodja
Romana Grilc 01 589 00 34 romana.grilc@habit.si Knjigovodja
Snežana Medar 01 589 00 11 snezana.medar@habit.si Knjigovodja
Milica Mihevc 01 589 00 21 milica.mihevc@habit.si Knjigovodja
Irena Repič 01 589 00 44 irena.repic@habit.si Knjigovodja
Sandra Štrukelj 01 589 00 15 sandra.strukelj@habit.si Knjigovodja
Helena Šušmelj 01 589 00 40 helena.susmelj@habit.si Knjigovodja
Vesna Vrečar 01 589 00 42 vesna.vrecar@habit.si Knjigovodja
Renata Kramaršič 01 589 00 24 renata.kramarsic@habit.si Finančni referent
Ana Opara 01 589 00 30 ana.opara@habit.si Finančni referent
Jana Ambrožič 01 589 00 25 jana.ambrozic@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
VODJA RAČUNOVODSTVA IN FINANC
Alenka Glavan 01 589 00 35 alenka.glavan@habit.si Vodja računovodstva in financ
IZTERJAVA
Irena Leban 01 589 00 20 irena.leban@habit.si Strokovni sodelavec za izterjavo
Anica Vesel Dežman 01 589 00 19 anica.vesel@habit.si Strokovni sodelavec za izterjavo
MARKETING
Dejan Nadoh dejan.nadoh@habit.si Strokovni sodelavec za marketing
INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE STAVB
Aljaž Verdev aljaz.verdev@habit.si Strokovni sodelavec za investicije
Simon Milič simon.milic@habit.si Strokovni sodelavec za investicije
INFORMATIKA
Jan Bonai jan.bonai@habit.si Strokovni sodelavec za informatiko
SVETOVALEC DIREKTORJA
Petar Bulat petar.bulat@habit.si Svetovalec direktorja
DIREKTOR PE
Gregor Podgoršek gregor.podgorsek@habit.si Direktor PE